صفحه ها
دسته
دامنه‌هاي‌سايت
دوستان
سايت‌هاي برتر
برخي از نوشته ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 723384
تعداد نوشته ها : 510
تعداد نظرات : 479
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

روح الله رحمتي با 221 سانت قد بلندقدترين مرد ايران است.وي ساكن تربت حيدريه است واز سايز 53 براي پاهاي خود استفاده ميكند او همچنين نقشي را در سينمايي( افراطي ها) بازي كرده است براتون اون قسمتي رو كه بازي كرده ميزارم و بعدشم عكسهاي اين مرد غول پيكر ايران...

 


نوزاد دو سر در زاهدان به دنيا آمد

مهر: پزشك متخصص زنان و زايمان بيمارستان نبي اكرم (ص) زاهدان گفت: اين جنين شش ماهه بدليل باز بودن پشت سر و بيرون بودن مغز، چسبيده بودن دو سر به يك بدن و بازبودن ستون فقرات به صورت سزارين از رحم مادر به صورت مرده خارج شد.

دكتر ليلا كلبعلي اظهار داشت: در جريان سونوگرافي انجام شده، غير طبيعي بودن جنين به والدين كودك اعلام شد

وي گفت: اين جنين غير طبيعي پنجمين فرزند مادر 32 ساله ساكن زاهدان بود.

وي افزود: پزشكان به دليل بدحال شدن مادر مجبور به سزارين پيش از موعد شدند.

پزشك متخصص زنان و زايمان بيمارستان نبي اكرم (ص) بيان كرد: با رضايت پدر و مادر جنين براي انجام آزمايشات بيشتر به معاونت درمان دانشگاه علوم ‌پزشكي زاهدان منتقل شد.

 وي گفت: ازدواج پدر و مادر اين كودك فاميلي بوده است كه اين موضوع مي تواند يكي از دلايل غير طبيعي بودن جنين محسوب شود.

وي افزود: از مهمترين دلايل تولد چنين نوزادان و جنين‌هايي عوامل محيطي، ژنتيكي و مصرف خود سرانه دارو است.

كلبعلي بيان كرد: مادران بايد مراقبت‌هاي پيش از بارداري و هنگام بارداري را مورد توجه جدي قرار دهند.

 

 پسر عنكبوتي 3 ساله شمال ايران

آيا در شهر صومعه‌سرا پسر عنكبوتي را ديده‌ايد؟ آيا اصلا حرفي در اين باره شنيده‌ايد؟ آيا اطلاعاتي در اين مورد داريد؟

به گزارش سوما نيوز، فريد ملك ‌جهان، كودك خردسالي كه هنوز به سن ۳ سالگي نرسيده و خيلي‌ها او را با نام «پسر عنكبوتي» مي‌شناسند در روز جمعه ۲۶ فروردين سال ۹۰ در يك اقدام جالب و بي سابقه از يك ميله به ارتفاع ۹ متر صعود كرد. جالب توجه است كه وي در اين صعود از هيچ ابزاركمكي استفاده نكرده است.

فريد براي اولين بار در سن ۱۵ ماهگي با بالا رفتن از يك كركره ۴ متري به نام پسر عنكبوتي معروف شد. گفتني است پدر و مادر فريد از اينكه پسرشان با داشتن سن كم و بدون هيچ واهمه‌‌اي قادر به انجام اين كار است به او افتخار مي‌كنند و ناراحتيشان اين است كه در وهله اول هيچ باشگاه صخره نوردي شرايط مناسب براي پذيرش فرزندشان را دارا نيست و در وهله دوم به جاي اينكه مسئولين ورزش شهرستان به دنبال شكوفا كردن استعداد اين خردسال صومعه‌سرايي باشند تا بتواند براي شهر افتخار آفريني كند، پدر و مادرش به دنبال راه حلي از يك سازمان به سازمان ديگر مي‌روند.

لازم به ذكر است والدين پسر عنكبوتي در حال پيگيري راهي هستند كه بتوانند اين خردسال مستعد را به عنوان كوچكترين صعود كننده در كتاب ركوردهاي گينس ثبت كنند.

 

.


دسته ها : شگفتی ها
بیست و پنجم 2 1390 19:39
X