صفحه ها
دسته
برخي از نوشته ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 995940
تعداد نوشته ها : 446
تعداد نظرات : 419
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
فارس: یک وزیر پیشین رژیم‌صهیونیستی و یک روزنامه‌نگار آمریکایی از حقیقت "هم‌جنس‌باز" بودن وزیر امور خارجه رژیم‌صهیونیستی خبر دادند که در آستانه بر عهده گرفتن پست نخست‌وزیری این رژیم‌ نیز هست و از وجود روابط جنسی وی با خانم "رایس" وزیر امور خارجه آمریکا پرده برداشتند.
پایگاه خبری "ایلاف" به نقل از روزنامه صهیونیستی "معاریو" به مناسبت پیروزی "زیپی لیونی" وزیر امور خارجه رژیم‌صهیونیستی در انتخابات درون حزبی و نزدیک شدن او به منصب نخست‌وزیری این رژیم در بخش "نام‌ها و رویدادها"ی خود نوشت: "لیونی زنی زیباروی است که [با آمدن خود] به سیاست نیز زیبایی افزود... این زیبایی، یهودی است.

عدنان ابوزید خبرنگار پایگاه خبری ایلاف تصریح کرد: پیروزی لیونی [در انتخابات حزب کادیما] شایعات و برخی حرف‌ها را دوباره بر سر زبان‌ها انداخت. از جمله این حرف‌ و حدیث‌ها می‌توان به آنچه "گلن کاسلر" روزنامه‌نگار آمریکایی در کتاب خود ذکر کرده است، اشاره کرد که وی در کتاب خود از "هم‌جنس‌باز" بودن لیونی پرده برداشته بود.

بنا بر این گزارش، خبرنگار مذکور آمریکایی در این کتاب می‌نویسد، زیپی لیونی با دوست‌دختر خود که "ریندی بین" نام داشت معاشرت جنسی داشته است.

ایلاف علاوه بر این افزود: همچنین از جمله این شایعات می‌توان به تصریحات خانم "لیمور لیونات" وزیر پیشین آموزش اسرائیل اشاره کرد که وی نیز [چند ماه گذشته] از وجود روابط ‌جنسی میان لیونی و خانم "کاندولیزا رایس" [وزیر امور خارجه آمریکا] خبر داده بود.

زیپی لیونی متولد 5 ژوئن سال 1958 در فلسطین اشغالی و از خانواده‌ای با ریشه‌های لهستانی است که در 22 سالگی به خدمت سازمان جاسوسی رژیم‌صهیونیستی [موساد] درآمد. وی بعدها اعلام کرد که برای خاطر همسر خود از موساد جدا شده است.

زیپی لیونی از جناح راست تندرو افراطی صهیونیست‌هاست که از سال 1980 تا 84 در حدمت موساد بود و در سال 1999 عضو کنیست [پارلمان] رژیم‌صهیونیستی شد و برای نخستین بار در مارس سال 2001 وزیر "همکاری منطقه‌ای" شد و در سال 2003 توانست دومین پست وزارتی خود را بدست بیاورد. ‏

سرانجام لیونی در سال 2005 و در زمان نخست‌وزیری "آریل شارون" و پس از کناره‌گیری "بنیامین نتنیاهو" [رهبر حزب لیکود] از پست وزارتی خود، دومین وزیر خارجه زن رژیم‌صهیونیستی شد. وی در همین سال در تاسیس حزب "کادیما" در کنار شارون و "ایهود اولمرت" نخست‌وزیر مستعفی این رژیم بود تا اینکه در زمان نخست‌وزیری اولمرت نیز در منصب وزیر وزارت خارجه باقی ماند.

زیپی لیونی که بر روی سنگ قبر پدر خود شاهد نقشه ساختگی "اسرائیل" است، به "اسرائیل بزرگ" که اولمرت چندی پیش معتقدان به آن را "توهم زده" خواند اعتقاد دارد.

حال خبر روابط جنسی خانم لیونی با خانم کاندولیزا رایس وزیر امور خارجه آمریکا در حالی منتشر می‌شود که رایس نیز به نوبه خود در این امور دستی دارد. زیرا "کریس سیلیتزا"، ستون‌نویس روزنامه‌ واشنگتن پست زمانی نوشت: در محافل هم‌جنس‌بازان آمریکا این شایعه سر زبان‌ها افتاده است که کاندی [نام اختصاری کاندولیزا رایس] هم‌جنس باز است و این یکی از مهم‌ترین دلایلی است که باعث شده او برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 کاندیدا نشود.

چندی پیش نیز برخی رسانه‌ها از روابط عاشقانه وی با یک جوان عرب پرده برداشتند.

به گزارش روزنامه الجزائری الشروق، این جوان عرب از نزدیکان یکی از سران سیاسی عرب است که رایس در حاشیه سفرهای خود به خاورمیانه که به بهانه بررسی روند صلح منطقه انجام می‌شود با وی دیدار می‌کند. از آن سو این جوان عرب نیز با سفرهای خود به اروپا و آمریکا فرصت‌هایی برای دیدار با رایس به وجود می‌آورد.

پیش از آن نیز رسانه‌های آمریکایی از روابط نامشروع رایس با وزیر امور خارجه کانادا خبر داده بودند. علاوه بر آن خبرگزاری «برناما» مالزی، در اواخر شهریور سال 1385، اعلام کرد: گمانه‌زنی‌ها درباره رابطه رایس با وزیر خارجه کانادا هنگامی بروز کرد که رایس مدتی را در تفریحگاه خصوصی "مک‌کی" وزیر امور خارجه کانادا گذراند.

دسته ها : اخبار - سیاسی
ششم 6 1388 14:41
X